TV archyvas

Pradėję naudotis PLIUS.TV paslauga, jums suteikiama vieta serveriuose patiems pasidaryti asmeninius TV kanalų įrašus. Pasirinkus paslaugą „Archyvas“, bus skirta vieta įrašyti ir saugoti programą iki 14 dienų. Norėdami turėti asmeninį programų archyvą, paspauskite „Įrašyti laidas“.  Paspaudus „Įrašyti laidas“, visos programos bus įrašomos, o asmeninis archyvas formuojamas nuo paspaudimo laiko. Atkreipiame dėmesį, jog Jūsų asmeninis archyvas pradedamas kaupti tik patvirtinus Jūsų asmeninį pasirinkimą „Kaupti archyvą“.

Pasirinkę piktogramą TV ARCHYVAS, kairėje pusėje išvysite programų sąrašą, o dešinėje matysite programų (laidų, filmų ir pan.) rodymo laiką. Pageidaudami atsukti norimą programą (laidą, filmą ar pan.), turite pasirinkti kanalą iš kairėje pusėje esančio sąrašo, o dešinėje pusėje pasirinkti norimą to kanalo programą (laidą, filmą ar pan.) ir paspausti OK mygtuką pultelyje. Jeigu pageidaujate matyti vakar ar seniau rodytą programą, pasirinkite mygtukus „Page up“ arba „Page down“ ir tokiu būdu galite grįžti į vakar ar seniau rodytą programos sąrašą.

Norėdami pasitikslinti, kurios dienos programą matote, tai galite pamatyti kairėje ekrano dalyje rodomoje informacijoje. „Info“ mygtukas Jums nurodys, kiek esate atitolęs nuo realaus transliacijos laiko. Atsukti, prasukti galite su pagrindinėmis, pultelio viduryje esančiomis rodyklėmis, kuriomis pasirenkama kryptis. Grįžti atgal laike po vieną programą galima tiesiog žiūrint norimą kanalą ir spaudžiant atsukimo atgal mygtuką. Paspaudus atsukimo į priekį mygtuką, pasistūmėsite laike į priešingą pusę, kol pasieksite realų programos rodymo laiką. Prasukti į ateitį (t. y. rodyti dar netransliuotą programą) PLIUS.TV kol kas dar nemoka…

TELEVIZIJA ARCHYVAS MĖGSTAMIAUSI RADIJAS ORAI YOUTUBE PRIEDAI IŠJUNGIMAS

 

Reklama